top of page

KUTSU MEID OMA ÜRITUSELE

ROOTS kohvibaar on valmis oma kohvijooke pakkuma nii suurtel kui väikestel üritustel. Asukoht pole oluline ja teie poolt vajame vaid elektrivoolu - kõik muu võtame endaga kaasa. Oleme käinud pulmades, firmapidudel, sünnipäevadel, promoüritustel jpm.

Lisaks kohvikärule on meil olemas ka väiksem kohvilahendus, mis sobib eriti hästi siseruumidesse - stiilne mattmust laud koos tippklassi espressomasina ja kohvijahvatiga.

Pakume klassikalist kohvimenüüd, lisaks millele on valikus ka jääkohv, tee, kakao, chai latte ja matcha latte. Kõikide piimapõhiste jookide valmistamisel kasutame eestimaist täispiima või taimseid piimasid (kaera / riisi-kookose). Soovi korral võtame kaasa ka filterkohvimasina, kust pakume erinevaid päritolumaakohvisid.

Tagamaks parimat kvaliteeti ja kiiret teenindust, on meie kohvibaaris alati ametis vähemalt kaks baristat, kes on saanud põhjaliku väljaõppe, töötanud kohvikutes üle kogu maailma ning näinud ja käe külge pannud ka kohvioa teekonnal puu otsast kohvitopsi. Kasutame värsket specialty kohviuba ning La Marzocco espressomasinat, mille abil suudame pakkuda kuni sada jooki tunnis. 

Võta ühendust ning leiame koos sobiva lahenduse!

bottom of page